Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Expedice > Koryčany > Rok 2010

Expedice Prokop

Podzim 2010

Na podzim 7.-10.10. 2010
již po třetí vyrážíme na
Expedici Prokop podzim.

Loňský podzim byl opět uspěšný , jak na rybolov tak na zažitky.V letošním roce bychom radi trochu změnili přístup k programu dní.
Jen tak trochu nakousnu - méně pít více chytat - jelikoš se potvrdilo pravidlo že opilí mají více štěstí.

Termín je již zamluven.

Expedice Prokop podzim 2010 je šťastně za nami i když bych byl rači kdyby  nikdy neskončila a to mluvim za všechny zůčastněné.
Jako předešlé ročníky tak i tento podzim 2010 byl dost uspěžný.
Když to vemu od začatku : Počasí bylo nadherné, každé ráno byl mrazik a vycházející slunce dávalo přislib že bude obět krasný den a taky tak bylo,prostě lepší počasí jsme si přát nemohli.
Marketing managerér a důchodce Vlado se o nás starali jako bychom byli jejich vlastní.Snídaně kde nechyběla bábovka,pečivo,salám,klobásy a samozřejmě kotlikový guláš ze zvěřiny a nesmíme zapomenout na pivo  Klostermann polotmavý Ležák 13° a Spišskou borovičku, která nás každé ráno zvedala z postele.Během dne následovali pochutiny od jednohubek až po grilování na rožtu.
Ryby to je vždy velká neznámá jako počasí.Oproti minulím ročníkům musím říct že kaprů a jeseterů jsme si moc nezachytali. V předešlích ročnících jsme nevědomě rozjeli soutěž v chytání štik a jinak tomu nebylo ani letos.Rekord z loňské expedice byl překonán.(vše v fotogalérii)
Už aby bylo Jaro 2011 .....

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Fotogalérie

Pro podzim 2010 si uznání pro nejvetší rybu odnáší
Project manager
z Čech
Štika 101 cm

Video

TOPlist
Vizualizačky
K-rauty
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky